پویش نذر خون در بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)

پویش نذر خون در بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)

  • خانه
  • -
  • اخبار بیمارستان
  • -
  • پویش نذر خون در بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)
پویش نذر خون در بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)

💠 در روزهای یکشنبه شانزدهم و دوشنبه هفدهم مرداد ۱۴۰۱ مصادف با تاسوعا و عاشورا، بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س) بعنوان یکی از مراکز فعال اهدای خون در استان تهران میزبان عزاداران سیدالشهدا (ع) و داوطلبان اهدای خون بود.
⚫به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س) در شب های تاسوعا و عاشورا اقدام به دریافت خون از خیرین اهداکننده خون نمود.
🔴در پویش اهدای خون امسال با شعار «ایثار حسینی و اهدای خون آگاهانه» و «خون، بهای عشق است» که برگرفته از فرهنگ حسینی است، تیم‌های سیار اهدای خون واقع در بیمارستان خیریه صدیقه الزهرا (س) شهرری، مطابق با سالهای گذشته در خدمت داوطلبان اهدای خون بودند.
در پی استقبال از اهدا خون در شب تاسوعا و عاشورای حسینی این اقدام خیر خواهانه مراجعین قابل تقدیر بود؛ بطوریکه در روز تاسوعا از ۴۰ نفر مراجعه کننده، ۳۰ اهدای خون کامل و روز عاشورا از ۷۶ نفر مراجعه کننده ۶۲ اهدای خون کامل صورت گرفت.
🟢نیاز به خون یک نیاز همیشگی است و اهدای خون باید به صورت مستمر و مکرر انجام شود تا بتوانیم سطح ذخایر خون را حفظ کنیم و مشکلی در تامین خون نداشته باشیم. امید است توانسته باشیم در این فعالیت اجتماعی و انسان‌دوستانه و برای کمک به نیازمندان به خون و فرآورده‌های آن قدمی برداشته باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.