مراسم معارفه مدیر پرستاری و مسئول بخش اورژانس بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)

مراسم معارفه مدیر پرستاری و مسئول بخش اورژانس بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)

  • خانه
  • -
  • اخبار بیمارستان
  • -
  • مراسم معارفه مدیر پرستاری و مسئول بخش اورژانس بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)
مراسم معارفه مدیر پرستاری و مسئول بخش اورژانس بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)

🔴 مراسم معارفه جناب آقای خرّمی مدیر محترم پرستاری، و معارفه سرکار خانم دکتر حکاک مسئول محترم بخش اورژانس بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س) با حضور جناب آقای دکتر میرصفی، مدیرعامل محترم این مرکز درمانی، مدیران و مسئولین محترم اداری و بالینی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵برگزار گردید.
🔵 در ابتدای مراسم پس از تلاوت قران کریم، آقای دکتر میرصفی از مسئول سابق بخش اورژانس بیمارستان، جناب آقای دکتر خسروی یاد نمودند و از زحمات ایشان در زمان تصدی تقدیر و تشکر نمودند و سرکار خانم دکتر حکاک که سالیان زیادی بعنوان پزشک در این مرکز درمانی مشغول به فعالیت وخدمت رسانی می باشند را در سمت مسئول جدید بخش اورژانس معرفی نمودند. همچنین ضمن خیر مقدم به جناب آقای خرّمی ایشان را به عنوان مدیر پرستاری این بیمارستان معرفی نمودند و برای این عزیزان آرزوی توفیق در پیشبرد اهداف درمانی این مرکزداشتند.
🟢 در ادامه ضمن تقدیر از زحمات مسئولین محترم سابق انبار مرکزی بیمارستان، پذیرش- ترخیص و کنترل عفونت، جناب آقای مهرابی را بعنوان مسئول انبار مرکزی، سرکار خانم عسگری، سرپرستار بخش اورژانس، جناب آقای حسینی، مسئول پذیرش و ترخیص و سرکار خانم محمدی در سمت کارشناس هماهنگ کننده ایمنی بیمار و سرپرست کنترل عفونت معرفی شدند و برای پیشبرد امور محوله و اهداف بلند موفق برای تمامی مسئولین و مدیران این بیمارستان امید سرافرازی داشتند.
🟡 در پایان مراسم، مسئولین و مدیران بیمارستان ضمن خوش آمد گویی به آقای خرّمی برای ایشان و تمامی مسئولین جدید این بیمارستان آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.