مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)

مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)

  • خانه
  • -
  • اخبار بیمارستان
  • -
  • مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)
مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س)

مراسم تودیع جناب آقای دکتر نعمت اله خسروی، مدیر درمان محترم سابق بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س) و معارفه سرکار خانم دکتر مریم منتظری مدیر محترم درمان، مسئول فنی و مسئول ایمنی جدید بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا(س) با حضور جناب آقای دکتر سید قاسم حسینی میرصفی، مدیرعامل محترم این مرکز درمانی، کلیه مدیران و مسئولین محترم اداری و بالینی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ برگزار گردید.

در ابتدای مراسم آقای دکتر سید حسینی میرصفی از تعهد و تخصص، زحمات شایان آقای دکتر خسروی در مدت زمان تصدی مسئولیت درمان، فنی و ایمنی در این مرکز تقدیر و تشکر نموده و به معرفی سرکار خانم منتظری که علاوه بر پزشکی عمومی، دارای تخصص اخلاق بالینی نیز می باشند پرداختند و برای ایشان آرزوی توفیق در پیشبرد اهداف درمانی این مرکز که همانا کمک به محرومین و مستضعفین منطقه، تأسیس و توسعه مراکز درمانی و تلاش جهت بکارگیری اصول اخلاقی و ارزشهای اسلامی است، را خواستار شدند.

در ادامه آقای دکتر خسروی نیز از مدیران و همکاران در این مرکز قدردانی نمودند. ایشان تفاوت بیمارستان با سایر سازمانها را در اجرای فرایند ها دانسته و از جمله مشکلات عمده ی بیمارستان، عدم تعامل سازمانی را نام بردند. در آخر با اشاره به روند بهبود مشکلات بیمارستان و توسعه و بهسازی بخشهای مختلف بیمارستان از زمان مدیریت جناب آقای دکتر سید حسینی میرصفی، از ایشان قدردانی نمودند.

پس از آن خانم دکتر منتظری با اشاره به حقوق مراجعین، هر وظیقه ای را موجب ایجاد حق و هر حقی را موجب ایجاد وظیفه ای دانستند. ایشان رعایت اصول ایمنی بیمار و بهبود کیفیت را وسیله ای برای رسیدن به اهداف شمردند و این بیمارستان را بعنوان یک سازمان در نظرگرفتند که تمام سود و مضرات آن به خود آن سازمان تزریق می گردد.

در پایان مراسم از طرف مدیرعامل محترم بیمارستان، از مدیریت درمان سابق و خوش آمدگویی به مدیریت درمان جدید و مسئول دفتر ایشان تقدیر بعمل آمد.

مسئولین و مدیران بیمارستان، صبوری و عشق به خدمت به بیماران و پرسنل را به عنوان یکی از ویژگی های بارز آقای دکتر خسروی در دوران مسئولیت در بیمارستان می دانند و قدردان تلاش های خستگی ناپذیر وی می باشند و برای وی آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون دارند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.