طرح ویژه پیشگیری سرطان سینه

طرح ویژه پیشگیری سرطان سینه

  • خانه
  • -
  • اخبار بیمارستان
  • -
  • طرح ویژه پیشگیری سرطان سینه
طرح ویژه پیشگیری سرطان سینه

[vc_row][vc_column][vc_column_text]سرطان پستان ناشی از رشد خارج از قاعده سلول های غیرطبیعی در پستان است. در هر دو نوع تومورهای خوش خیم و بدخیم، رشد سریع و زیاد سلول ها وجود دارد. روند زیاد شدن سلول ها در تومورهای خوش خیم در مرحله مشخصی متوقف می شود، در تومورهای بدخیم این رشد به صورت غیر قابل مهار ادامه می یابد تا حدی که در صورت عدم درمان، تمامی قسمت های بدن را تحت تأثیر قرار داده و از کار می اندازد.

شایع ترین نوع سرطان پستان، سرطان از منشاء مجاری شیری است و از آنجا که این نوع بافت بیشتر در یک چهارم بالایی و خارجی پستان وجود دارد،  در حدود نیمی از سرطان های پستان در ربع فوقانی و خارجی آن یافت می شوند.

به همین منظور، بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا (س) به جهت اهمیت تشخیص زود هنگام این بیماری و شروع سریعتر این بیماری، و به برکت هم نامی بیمارستان خیریه صدیقه زهرا(س) و آن حضرت، از روز زن تا آخر سال تخفیفاتی را برای مراجعین محترم درنظر گرفته است.

همچنین بیمارستان، همه روزه پذیرای مراجعین گرامی جهت انجام سونوگرافی سینه و ماموگرافی با تخفیف ویژه میباشد.[/vc_column_text][vc_single_image image=”4389″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”ادامه مطلب” color=”info”][/vc_column][/vc_row]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.