منوی اصلی سایت
تاریخچه بیمارستان

مؤسسه خيريه درماني دارالتوحيد در سال ۱۳۶۲ با همت تني چند از پزشكان متعهد و همراهي افراد خير به منظور ارائه خدمات بهداشتي درماني به مردم شريف دولت آباد تأسيس شد و به علت استقبال چشمگير بيماران و تلاش بي وقفه هيئت مديره، مديرعامل و پرسنل و مدد رساني خيرين سلامت دوست و عنايت مسئولين دلسوز دست اندركار توانستیم استانداردهای مورد نیاز یک بیمارستان را کسب نمائیم و تجهیزات آن را به روز و پروانه بهره برداری را کسب نمائیم. همچنین با لطف و مدد پروردگار در فروردین ماه سال ۱۳۹۳ مصادف با ولات بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا «سلام الله علیه» بیمارستان افتتاح و راه اندازی شد و نام آن را مزین به نام ایشان نهادیم. “بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا (س)” .

این بیمارستان در جنوب استان تهران، در شهرستان ری و در فضایی به مساحت ۴۰۰۰ هزار متر مربع و با زیر بنای ۸۰۰۰ متر مربع در ۳ طبقه و یک طبقه منفی یک احداث شده است و دارای بخش های تخصصی، بخش های ویژه، اتاق های عمل جراحی، کلینیک های فوق تخصصی، پاراکلینیک ها، و احدهای اداری و پشتیبانی می باشد.

هر چند هنوز راه درازی در پیش داریم و اهداف بزرگی در نظر داریم، اما برآنیم تا با استعانت از لطف خداوند مهربان و همت بهترین کادر درمانی، عالی ترین خدمات را به بیماران داخل و خارج از کشور ارائه نماییم.