[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2586″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”slideInDown”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”slideInDown”][vc_column][vc_column_text]

در سال ۱۳۶۲ با همت تني چند از پزشكان متعهد و همراهي افراد خير به منظور ارائه خدمات بهداشتي درماني به مردم شريف دولت آباد درمانگاهي تحت عنوان درمانگاه خيريه دارالتوحيد تأسيس شد و به علت استقبال چشمگير بيماران و تلاش بي وقفه هيئت مديره، مديرعامل و پرسنل و مدد رساني خيرين سلامت دوست و عنايت مسئولين دلسوز دست اندركار، توانستیم در سال ۱۳۹۳ استانداردهای مورد نیاز یک بیمارستان را بدست آوريم و تجهیزات آن را به روز و پروانه بهره برداری را کسب نمائیم. در فروردين ماه سال ۱۳۹۳ با لطف و مدد پروردگار و همزمان با ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا «سلام الله علیها» بیمارستان را رسماً افتتاح و راه اندازی نمائيم و نام آن را مزین به نام ایشان نهادیم. «بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا (س)» .

این بیمارستان در جنوب شرقي شهر تهران، و در فضایی به مساحت ۴۰۰۰ هزار متر مربع و با زیر بنای ۸۰۰۰ متر مربع در ۴ طبقه احداث شده است و دارای بخش های تخصصی، بخش های ویژه، اتاق های عمل جراحی، کلینیک های تخصصي و فوق تخصصی، پاراکلینیک ها، واحدهای اداری و پشتیبانی، می باشد.

هر چند هنوز راه درازی در پیش داریم و اهداف بزرگی در نظر داریم، اما برآنیم تا با استعانت از لطف خداوند مهربان و همت بهترین کادر درمانی، عالی ترین خدمات را به بیماران داخل و خارج از کشور ارائه نماییم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]