در سال ۱۳۶۲ با همت تنی چند از پزشکان متعهد و همراهی افراد خیر به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم شریف دولت آباد درمانگاهی تحت عنوان درمانگاه خیریه دارالتوحید تأسیس شد و به علت استقبال چشمگیر بیماران و تلاش بی وقفه هیئت مدیره، مدیرعامل و پرسنل و مدد رسانی خیرین سلامت دوست و عنایت مسئولین دلسوز دست اندرکار، توانستیم در سال ۱۳۹۳ استانداردهای مورد نیاز یک بیمارستان را بدست آوریم و تجهیزات آن را به روز و پروانه بهره برداری را کسب نمائیم. در فروردین ماه سال ۱۳۹۳ با لطف و مدد پروردگار و همزمان با ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا «سلام الله علیها» بیمارستان را رسماً افتتاح و راه اندازی نمائیم و نام آن را مزین به نام ایشان نهادیم. «بیمارستان خیریه حضرت صدیقه زهرا (س)» .

این بیمارستان در جنوب شرقی شهر تهران، و در فضایی به مساحت ۴۰۰۰ هزار متر مربع و با زیر بنای ۸۰۰۰ متر مربع در ۴ طبقه احداث شده است و دارای بخش های تخصصی، بخش های ویژه، اتاق های عمل جراحی، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی، پاراکلینیک ها، واحدهای اداری و پشتیبانی، می باشد.

هر چند هنوز راه درازی در پیش داریم و اهداف بزرگی در نظر داریم، اما برآنیم تا با استعانت از لطف خداوند مهربان و همت بهترین کادر درمانی، عالی ترین خدمات را به بیماران داخل و خارج از کشور ارائه نماییم.