برگزاری مراسم میلاد حضرت فاطمه (س) و هشتمین سالروز تأسیس بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س)

برگزاری مراسم میلاد حضرت فاطمه (س) و هشتمین سالروز تأسیس بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س)

  • خانه
  • -
  • اخبار بیمارستان
  • -
  • برگزاری مراسم میلاد حضرت فاطمه (س) و هشتمین سالروز تأسیس بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س)
برگزاری مراسم میلاد حضرت فاطمه (س) و هشتمین سالروز تأسیس بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]جشن هشتمین سالروز تأسیس بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س) با حضور رئیس محترم هیئت امنای بیمارستان جناب آقای دکتر محمد مهدی تسخیری، رئیس محترم هیئت مدیره بیمارستان جناب آقای مهندس سید محمدرضا موسوی اصفهانی، اعضاء محترم هیئت امنا و هیئت مدیره بیمارستان جناب آقای سید صالح تسبیحی، جناب آقای جعفر آقایی، جناب آقای ناصر شریف عسگری، ریاست محترم پژوهشگاه امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی حجت الاسلام جناب آقای دکتر قلی زاده، اعضای محترم هیئت امنای حسینیه حضرت امیرالمومنین(ع) جناب آقای حاج فاضل شفیع و جناب آقای سید یاسر قاضی، قائم مقام محترم مدیرعامل و مدیر بیمارستان جناب آقای دکتر میرصفی، مدیر محترم اداری، مالی و پشتیبانی جناب آقای زنگنه و همکاران گرامی بیمارستان همزمان با میلاد با سعادت حضرت صدیقه زهرا(س) و روز زن مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ در سالن اجتماعات شهید قاسم سلیمانی این بیمارستان برگزار گردید.

 

در ابتدای مراسم که با اجرای سرکار خانم آذین نوذری برگزار می شد، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید و سرود ملی، قائم مقام محترم مدیرعامل و مدیر بیمارستان، جناب آقای دکتر سید قاسم حسینی میرصفی پس از عرض سلام و خیر مقدم خدمت میهمانان و حضار محترم، میلاد بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) را تبریک گفته و با اشاره به تقارن تأسیس بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س) با این عید بزرگ، از خیرین ارجمند که در تأسیس و توسعه بیمارستان نقش داشتند، یاد نمودند و به ارائه گزارش کوتاهی در رابطه با بخشهای مختلف این بیمارستان، نیازها و اهداف آینده ارائه نمودند. ایشان تنها کمبود بیمارستان را بخش سی تی اسکن و راه اندازی آن را یکی از اهداف بزرگ در جهت خدمت رسانی بهتر دانستند و از دیگر اهداف بیمارستان ساخت و افزایش فضای ساختمان بیمارستان و عدالت در معیشت و سامان دهی حقوق پرسنل و کادر درمان نام بردند.

سپس رئیس محترم هیئت امنای بیمارستان جناب آقای دکتر محمد مهدی تسخیری بعد از عرض سلام و تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن به تقارن این ایام با دهه فجر اشاره نمودند. ایشان از ایام تأسیس بیمارستان که همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) بود یاد نموده و در مورد حضرت فاطمه زهرا(س) و اهمیت والای مقام  آن حضرت توضیحاتی دادند. جناب آقای دکتر تسخیری خدمت رسانی به مردم را بسیار مهم دانسته و ضمن ادای احترام به مدیرعامل سابق بیمارستان جناب آقای دکتر دنده بر، از زحمات مدیریت جدید بیمارستان جناب آقای دکتر سید حسینی میرصفی و مدیریت محترم اداری پشتیبانی و مالی جناب آقای زنگنه تقدیر و تشکر نمودند.

در گام بعدی اجرای مولودی صورت گرفت و پس از آن رئیس محترم هیئت مدیره بیمارستان جناب آقای مهندس سید محمدرضا موسوی اصفهانی ضمن تبریک اعیاد میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن و سالروز تأسیس بیمارستان از زحمات تمام کسانی که طی سالهای گذشته زحمت کشیدند همچنین جناب آقای دکتر دنده بر که در این مراسم تصمیم بر تقدیر از ایشان بود اما حضور نداشتند، قدردانی نمودند و برایشان آرزوی سلامتی داشتند. ایشان به خیریه بودن بیمارستان و اولویت منافع مردم اشاره نموده و آرزوی رشد و پیشرفت برای این بیمارستان داشتند.

در آخر پس اجرای موسیقی سنتی توسط سرکار خانم ملکوتی خواه، یکی از همکاران محترم از بخش استریلیزاسیون مرکزی بیمارستان پذیرایی صورت گرفت.

بعد از اجرای مراسم جناب آقای مهندس موسوی به همراه جناب آقای آقایی و جناب آقای دکترسید حسینی میرصفی با حضور در بخشهای مختلف بیمارستان هدایایی تقدیم پرسنل خانم بیمارستان نمودند و با اهدای شاخه های گل به مراجعین بیمارستان روز زن را تبریک عرض نمودند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”6405″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”6417″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”6429,6432″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.