برگزاری مراسم میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) در بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س)

برگزاری مراسم میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) در بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س)

  • خانه
  • -
  • اخبار بیمارستان
  • -
  • برگزاری مراسم میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) در بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س)
برگزاری مراسم میلاد حضرت امیرالمومنین (ع) در بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]🎉مراسم بزرگداشت سیزدهم رجب سالروز میلاد مولی الموحدین حضرت علی (ع) و پاسداشت روز مرد و پدر با حضور مدیران، مسئولین، پزشکان و پرسنل بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س) روز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه در این بیمارستان برگزار شد.
⏯️ مراسم با قرائت قرآن مجید توسط قاری جناب آقای خزرجی از پرسنل محترم بیمارستان آغاز شد و پس از پخش مولودی و اجرای دکلمه، مدیران بیمارستان این روز خجسته را به تمامی پرسنل و پدران تلاشگر تبریک گفته و برایشان آرزوی تندرستی و سلامتی کردند.
قائم مقام محترم مدیرعامل و مدیر بیمارستان جناب آقای دکتر سید حسینی میرصفی طی سخنرانی کوتاهی پس از عرض سلام و خیر مقدم خدمت حضار محترم، میلاد امیرالمومنین حضرت علی (ع) را تبریک گفته و از اعضای محترم هیئت مدیره بیمارستان که در این مراسم به دلایلی حضور نداشتند یاد نمود و آرزوی سلامتی برای جناب آقای علی تسخیری و رفع کسالت و بهبودی هرچه سریعتر ایشان داشتند. ایشان اظهار داشتند بزودی و به یمن این عید مهر و رحمت دستگاه سی تی اسکن تهیه و بخش سی تی اسکن بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س) راه اندازی خواهد شد.
سپس مدیر محترم درمان بیمارستان جناب آقای دکتر خسروی بعد از عرض سلام و تبریک میلاد حضرت امیرالمومنین(س) از تلاشها و زحمات مدیران بیمارستان صمیمانه تشکر و قدردانی نمودند و با ذکر دو حدیث قدسی به ذکر فضائل حضرت امیرالمومنین (ع) پرداختند.
⏹️ در آخر از تمامی پرسنل پذیرایی بعمل آمد و از جانب هیئت امنای محترم بیمارستان هدایایی تقدیم پرسنل آقا در بیمارستان شد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.